Akwarystyczna telewizja

Nie wiem, czy wiecie (ja nie wiedziałem!), ale w internecie działa darmowa internetowa polska "telewizja". Cudzysłów stąd, że nie jest to oczywiście przedsięwzięcie formatu Animal Planet, ale naprawdę równie miła niespodzianka :)
Okazuje się, że grupa fascynatów (tak siebie przedstawiają) postanowiła relacjonować za pomocą filmów wszelkie warte uwagi wydarzenia ze świata akwarystyki. Co więcej, robią to ponoć czasem nawet na żywo (choć jeszcze nie miałem okazji sprawdzić jak to działa)!

TVaqua.pl to innymi słowy baza ciekawych filmów - video-relacji z imprez akwarystycznych, spotkań klubowych i prelekcji, czy wywiadów ze znanymi akwarystami. Cieszy fakt, że są to filmy z niedawnych wydarzeń (np. reportaż z Zoo-botanica 2010), co za tym idzie, można stwierdzić, że panowie (a może i panie) aktualnie ciągle działają. Z niecierpliwością czekam więc na nowe filmy :)

Mam nadzieję, że znajdą siły, by utrzymać przy życiu ten pozytywny projekt przez długi czas, co niestety nie jest łatwe, gdy działa się "charytatywnie". Życzę więc wytrwałości!

>> TVaqua.pl <<

3 komentarze:

 1. Witam,
  Cieszą miłe słowa i mam nadzieję że uda nam sie stworzyć coś ciekawego
  pozdrawiam
  tvaqua.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. jest jeszcze druga telewizja
  faunaplanet.tv

  OdpowiedzUsuń
 3. Witdziałem faunaplanet.tv,zapowiada sie nieźle.Fajne jest to że mają tam wszystkie zwierzęta !. Będę obserwował postępy tej telewizji . Chyba niedawno zaczeli ale wygląda to nieźle ! ŻYCZĘ FAUNIE PLANET TV sukcesów.

  OdpowiedzUsuń